top of page

 

מדיניות/תקנון האתר.

חברת סרן קולקשן תכשיטים.

 

מטרת התקנון הינו הסדרת היחסים בין המשתמש/ת ובין החברה, ומהווה את הבסיס המשפטי להתקשרות בין הצדדים.
השימוש באתר הינו אישי ומגיל 18 בלבד .

רישומי המחשב של החברה בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

רכישה דרך האתר מותנית בקריאת תקנון זה והסכמה לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה. כל המצהיר זאת לא תהיו לו או למי מטעמו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או/ החברה ו/או/ הנהלת החברה ו/או מי מעובדיה בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה.
החברה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בתקנון על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במתן התרעה ו/או/ הודעה מוקדמת.

 

המחירים המוצגים באתר על גבי המוצרים נקובים בשקלים חדשים וכוללים מע״מ, כל המחירים באתר מתייחסים ליחידה אחת של מוצר למעט עגילים בהם המחירים מתייחסים לזוג,במידה ומדובר בעגיל אחד יצויין הדבר באופן ברור בדף המוצר.

החברה רשאית לעדכן את מחירי המוצרים ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי ללא צורך בהתראה ו/או בהודעה מוקדמת,המחיר התקף ביחס להזמה הינו המחיר שהיה נקוב בעת השלמת הליך ההזמנה, דהיינו, לאחר מסירת פרטי התשלום. במידה והמחירים עודכנו טרם השלמת הליך ההזמנה הלקוח יחויב לפי המחיר המעודכן.

החברה רשאית להציע באתר מבצעים והנחות וכן רשאית להפסיקם בכל עת, להחליפם או לשנותם וזאת ללא צורך במתן התרעה ו/או/ הודעה מוקדמת.  

בעת ההרשמה לאתר מוצעת ללקוח אפשרות להירשם לדיוורים הרשמיים של האתר. ההרשמה מהווה הסכמה מפורשת לקבלת דיוור לפי משמעותה בחוק התקשורת (בזק ושידורים) התשמ"ב 1982. באם הלקוח מעוניין להסיר את עצמו מן הדיוור לאחר שנרשם אליו ניתן לעשות זאת דרך הקישור בתחתית הדיוור שקיבל. 

 

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשלוח ללקוח תזכורות אודות סל קניות שלא הושלמה בו הרכישה לכתובת המייל שהוזמנה בהליך ההרשמה. 

החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר או עקיף, שייגרם למשתמש ו/או לקוח ו/או צד שלישי כתוצאה משימוש ו/או רכישה באתר שלא על פי הוראות תקנון זה, שכן אז החברה שומרת את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב למבצע הפעולה.

תמונות המוצרים באתר הינן להמחשה בלבד. הצילומים באתר מתארים מדויק ככל הניתן את המוצרים אולם יתכנו הבדלים בין התמונה באתר ובין המוצר בפועל. החברה עושה ככל שביכולתה להציג את המוצרים בצורה המשקפת את המציאות ככל שניתן.

המידע המוצג באתר הינו מלא ומדויק ככל שניתן אולם יובהר כי אם נפלו טעויות כלשהן הרי שהן נעשו בתום לב והחברה לא תישא באחריות כלשהי הנובעת מהן או קשורה אליהן.

 

חלק גדול מהתכשיטים מגיעים עם תעודה גימולוגית של מעבדות חיצוניות מוכרות ונייטרליות ( כגון: IGL-IGI-GIA) שנמצאות בבורסת היהלומים הישראלית ולהן סניפים ברחבי העולם. ממצאי התכשיט והיהלומים נמדדים בקפידה ובמיומנות ובהתאם לתנאי המעבדה ובחלקם מצוין מחיר הערכה לצורכי ביטוח.

מוצר שאזל מהמלאי - יתכנו מקרים בהם בעת ביצוע ההזמנה המוצר מוצג באתר כמוצר במלאי כאשר בפועל אזל מהמלאי וטרם הורד מהאתר. במקרים כאלה החברה לא מחויבת במכירת המוצר וללקוח לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, ישר או עקיף, אשר נגרם ללקוח ו/או לצד ג'. האמור כמובן כפוף לכך שהחברה תבצע החזר או החלפה של המוצר במוצר אחר או תשיב ללקוח כל סכום ששילם בעבור המוצר, במידה ושילם, או תבטל את החיוב במידה ובוצע. 

אין כפל מבצעים בשימוש קופון סרן קולקשן תכשיטים והוא אינו ניתן להעברה.

 

אחריות:

אחריות על התכשיט שנה מיום הקנייה.

האחריות על כל תכשיט משובץ ניתנת בהתאם, והינה ספציפית לכל מוצר. 

אחריות על היהלומים הינו על יהלומים קטנים עד משקל 0.01 קארט וזאת רק כאשר מדובר על תכשיט משולב יהלום מרכזי ובנוסף יהלומים קטנים, כאשר התכשיט מעוצב רק ביהלומים קטנים או רק יהלומים גדולים האחריות על היהלומים לא כוללת ולכן מומלץ לבטח את התכשיט בחברת הביטוח.

אין האחריות תקפה אם נעשה שימוש לא ראוי בתכשיט בכל דרך שהיא.

החנות לא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע משימוש שגוי במוצר לרבות נזק עקיף, ישיר, מקרי ותוצאתי. 

החברה אינה אחראית על אובדן / נזק היהלום המרכזי (מומלץ לעשות ביטוח)

 

מדיניות ביטול,החזרה והחלפת מוצרים:

האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1982 (להלן: חוק הגנת הצרכן).
ההחזר הכספי יתבצע על פי אמצעי התשלום ואך ורק בתכשיטים עד לסכום קניה של 3,000 ₪ ועד 48 שעות לאחר הקניה. בהצגת חשבונית או פתק החלפה מקוריים המעידים על ביצוע העסקה.

ביטול עסקה כרוך בעמלת ביטול עסקה (על פי מדיניות תקנון הגנת הצרכן) העמלה כוללת 10% מהעסקה ובנוסף בניכוי עלות המשלוח (במידה ונשלח).

בתשלום בכרטיס אשראי, ייגבה מהלקוח החזר תשלום בעד סליקת האשראי בסה"כ של 2.5%. 

החזרת התכשיט יתבצע על ידי מסירה ביד או בשליחה עם שליח מאובטח.

 

ביטול עסקה לא יחלו על טובין שיוצרו במיוחד עבור הצרכן. ולא יתקבל זיכוי כספי או החלפה/החזרה,עבור מוצרים בעיצוב אישי / חריטות/ מידות מיוחדות, וקנייה של יהלום ספציפי על פי בקשת הלקוח.


לא ניתן להחזיר/ להחליף/ לבטל עסקה על עגילים (ע"פ הוראת משרד הבריאות) או מוצרים שנרכשו במבצע.

במקרה של תכשיטים בסכום קניה של מעל 3,000 ש"ח ובכל מקרה של החזרה, שלא בתנאים המצוינים לעיל, ניתן להחזיר מוצר ולקבל עבורו תעודת זיכוי או להחליפו במוצר אחר וזאת על פי שיקול הדעת והחלטת העסק בלבד.

המוצר יוחזר או יוחלף באריזתו המקורית, ללא כל סימני שימוש וללא כל פגם, כולל תעודה גימולוגית המקורית.

לחברה הזכות לשלוח את המוצר לבדיקה, במידה וישנה תווית על התכשיט יוחזר המוצר עם התווית המקורית.

 

זמן אספקה ותנאים נוספים בעת הקניה.

אספקת ההזמנה ללקוח תישלח לכתובת שביקש בעת ביצוע הרכישה. 

רכישה באתר תתאפשר בשתי דרכים - הזמנה כאורח/ת או באמצעות הרשמה לאתר.

בשתי הדרכים המפורטות לעיל ישנה חובה למלא טופס הזמנה ולהזין בו את כל הפרטים במדויק. במידה ויוזנו פרטים שגויים אין החברה יכולה להבטיח כי המוצרים יגיעו ליעדם. במקרה של חזרת המשלוח לחברה עקב מסירת פרטים שגויים תשלום דמי המשלוח והטיפול יחולו על הלקוח.

 

במקרה בו העסקה לא אושרה על ידי חברת האשראי או PayPal , מסיבה כלשהי, תישלח ללקוח הודעה בדואר אלקטרוני על כך שהעסקה לא הושלמה. על מנת להשלים את ההזמנה הלקוח יתבקש למסור אמצעי תשלום אחר. לחילופין.

החברה רשאית לא לאשר הזמנה של לקוח במקרים הבאים: הופרו תנאי הסכם או או תנאיו של אחד מהמסמכים המחייבים באתר ; נמסרו במכוון פרטים שגויים בעת ההזמנה ; קיים חוב כספי לחברה שטרם הוסדר ; השימוש באתר נעשה על מנת לבצע מעשה הנחזה כבלתי חוקי על פי דיני מדינת ישראל או נעשה על מנת לסייע לביצוע מעשה הנחזה כבלתי חוקי על פי דיני מדינת ישראל ; במידה ובוצעו מעשה או מחדל על מנת לפגוע בחברה ו/או בעובדיה ו/או בלקוחותיה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או מידע נוסף.

סרן קולקשן תכשיטים.

052-6636760

Ramitseren@gmail.com

bottom of page